Třída Sovička

Prosinec 2020

Výlet na Bílou

V pondělí 14.12.2020 nebo v úterý 15.12.2020 jedeme s dětmi na Bílou (záleží na počasí, ale prozatím dlouhodobá předpověď vypadá lépe na pondělí). Svačinku si povezeme z MŠ... ale přibalte, prosíme, dětem pití (v uzavíratelné lahvi) a nějakou dobrotku. Návrat do MŠ ve 12:30 hodin. Po obědě si děti vyzvedávejte ve 13 hodin.

Dejte dětem oblečení přiměřené počasí na Bílé (nepromokavé boty, nepromokavé kalhoty, nepromokavé rukavice, čepici) a především něco, co nebude vadit, že si ušpiní !!! :-)

Děkujeme a těšíme se,

p. uč. Silva a p. uč. Dáša.

Prosinec 2020

ČERTOVSKÝ DEN

Čertovský den si uděláme v pátek 4. 12. 2020.

Budeme tančit, soutěžit v kostýmech čertíků, předáme dětem vysvědčení a malou sladkost.

Třídní čertice Dáša, Silva a Veru.

Říjen 2020

Sovička

Halloween - čtvrtek 22.10.

Dne 22.10. pozýváme všechny děti třídy Sovičky na Halloweenský den.

Fantazii se meze nekladou, těšíme se na vaše kostýmy.

Tento den si užijeme jako správná třída angličtinářů s písničkami a zábavnými soutěžemi.

Vaše paní učitelky

Silva, Dáša a Verča.

Tato lišta slouží k tomu, aby se lidé v Evropské unii naučili bezmyšlenkovitě odklikávat cokoliv.