Třída Králíček

Prosinec 2020

Králíček

POZOR!! DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE DĚTÍ!!

NA ZÁKLADĚ OZNÁMENÍ KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE BUDE TŘÍDA „KRÁLÍČCI“ OD 15. 12. 2020 UZAVŘENA.

DĚTI ZAPSANÉ VE VÝŠE UVEDENÉ TŘÍDĚ VČETNĚ OBOU UČITELEK MAJÍ NAŘÍZENU KARANTÉNU DO 22.12.2020.

ZÁKONNÍ ZÁSTUPCI DĚTÍ TÉTO TŘÍDY BUDOU KONTAKTOVÁNI PRACOVNÍKY HYGIENICKÉ STANICE A INFORMOVÁNI O DALŠÍM POSTUPU.

PROSÍME, DODRŽUJTE NADÁLE HYGIENICKÁ OPATŘENÍ.

Dne 14. 12. 2020 (oznámeno KHS)

Bc. Davidová Dana

Prosinec 2020

Králíček

Výlet - Mlýn vodníka Slámy

V pátek 11.12.2020 jedeme s dětmi na polodenní výlet do Lhoty u Opavy do areálu Mlýna vodníka Slámy. Svačinku budeme mít z MŠ. Přibalte, prosíme, dětem pití v uzavíratelné lahvi a něco dobrého (ne čokoládu).

Sraz dětí je do 8:00 hodin v MŠ, odjezd bude v 9:00 hodin z parkoviště u Hrušky na ul. Horymírova. Návrat do MŠ bude ve 12 hodin. Po obědětě, prosíme, vyzvedávejte děti ve 12:30 hodin.

Dejte dětem oblečení přiměřené počasí.

Děkujeme a těšíme se

Tato lišta slouží k tomu, aby se lidé v Evropské unii naučili bezmyšlenkovitě odklikávat cokoliv.